Awaria UPC - nie działa telewizja

Darmowy Internet i telewizja od UPC dla obywateli Ukrainy – nowe pakiety wsparcia

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

UPC postanowiło uruchomić nowe pakiety pomocowe dla Ukraińców przebywających w Polsce. Można uzyskać darmowy dostęp do Internetu światłowodowego oraz telewizji na okres pół roku. To oczywiście sposób firmy na to, by pomóc osobom, które przybyły do Polski w momencie wybuchu konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Jednak tego typu pomoc jest przeznaczona nie tylko dla Ukraińców, ale także dla osób, które im pomagają w Polsce.

UPC – darmowy Internet i telewizja na pół roku

UPC darmowy internet telewizja Ukraina pomoc

Wiele firm włączyło się w pomoc dla obywateli Ukrainy, którzy musieli uciekać ze swojego kraju w wyniku napaści Rosji. Mowa tutaj o pomocy finansowej, ale także takiej, która pomaga w uzyskaniu kontaktu z osobami, które dalej przebywają w Ukrainie. W końcu operatorzy zdecydowali się na darmowe pakiety połączeń, a teraz do akcji dołącza także UPC. W tym przypadku firma oferuje dostęp do światłowodu oraz telewizji na pół roku i to za darmo. Takie wsparcie mogą dostać obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski od 24 lutego lub te, które są właścicielami lokali, gdzie przebywają uchodźcy.

Chcielibyśmy pomóc Wam w tych trudnych chwilach, najlepiej jak potrafimy. Przygotowaliśmy dla Was pakiety wsparcia, w ramach których otrzymujecie darmowy dostęp do internetu światłowodowego i telewizji przez 6 miesięcy. Z oferty mogą skorzystać obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski od 24 lutego 2022 roku oraz osoby, które w całości udostępniają mieszkanie lub dom obywatelom Ukrainy. Dodatkowo należy mieszkać w zasięgu sieci UPC, nie posiadać zainstalowanych usług UPC pod wskazanym adresem oraz nie być abonentem UPC. To co się dzieje na Ukrainie, to dla nas wszystkich nowa i trudna sytuacja. Od samego początku Zespół UPC bardzo aktywnie pracuje nad wsparciem dla obywateli Ukrainy. Staramy się działać szybko i sprawnie, cały czas pracujemy nad nowymi formami wsparcia. Śledźcie naszą stronę.

UPC – informacja ze strony

Zobacz też: Recenzja realme GT 2 – tani flagowiec, który potrafi zaskoczyć.

Jeżeli ktoś ma ochotę skorzystać z promocji od UPC, musi udać się na stronę internetową, gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz. Do wyboru będą dwie opcje: Internet (300 Mb/s) i 35 kanałów TV lub Internet (300 Mb/s) oraz 176 kanałów TV. Warto także tutaj przypomnieć, że UPC wprowadziło także do swojej oferty kanał UKRAINA24, a klienci operatora mogą skorzystać ze 120 darmowych minut na połączenia z Ukrainą.

Źródło: UPC

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy