LG Class przedpremierowo na zdjęciach – czemu metal musi być brzydki?

Newsy

lg wrzesien konferencja class aluminium

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wczoraj informowaliśmy Was o zbliżającej się konferencji LG, na której poznamy pierwsze mobilne urządzenie firmy wykonane z metalu. Niedługo musieliśmy czekać na potwierdzenie tego domysłu i tak oto lada chwila ujrzymy smartfona o nazwie Class, który najprawdopodobniej będzie konkurował z serią Galaxy A od Samsunga.

 

Do Sieci trafiły zdjęcia nadchodzącego urządzenia Koreańczyków i wszystko wskazuje na to, że LG zmieniło wykonanie, ale zapomniało o designie. Zresztą, zobaczcie sami:

 

 

Podoba się? Już sam plakat zapowiadający konferencję zdradził wystające klawisze i aparat, które z pewnością nie będą polepszały wygody użytkowania. Jednak zmieniła się specyfikacja. Tym razem plotki mówią, że Class będzie posiadał 5-calowy wyświetlacz zamiast 5,7-calowego. Mimo wszystko, wciąż istnieje szansa na ujawnienie większego modelu. Mózgiem urządzenia wciąż ma być Snapdragon 615. W takim razie wszystko wskazuje, że LG chce trafić w lukę w serii Galaxy A, czyli dobra wydajność i mniejszy wyświetlacz. W jakiej cenie? Teoretycznie około 1200 złotych, ale jeszcze nie wiemy jakie jest przeznaczenie tego smartfonu.

 

Wszystko stanie się jasne za 3 dni, gdy LG oficjalnie w Nowym Jorku przedstawi swój najnowszy model. Uważacie, że zrewolucjonizuje on portfolio firmy czy po prostu zostanie zapamiętany jako pierwszy metalowy smartfon?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x