ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG Class przedpremierowo na zdjęciach – czemu metal musi być brzydki?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg wrzesien konferencja class aluminium

Wczoraj informowaliśmy Was o zbliżającej się konferencji LG, na której poznamy pierwsze mobilne urządzenie firmy wykonane z metalu. Niedługo musieliśmy czekać na potwierdzenie tego domysłu i tak oto lada chwila ujrzymy smartfona o nazwie Class, który najprawdopodobniej będzie konkurował z serią Galaxy A od Samsunga.

Do Sieci trafiły zdjęcia nadchodzącego urządzenia Koreańczyków i wszystko wskazuje na to, że LG zmieniło wykonanie, ale zapomniało o designie. Zresztą, zobaczcie sami:

Podoba się? Już sam plakat zapowiadający konferencję zdradził wystające klawisze i aparat, które z pewnością nie będą polepszały wygody użytkowania. Jednak zmieniła się specyfikacja. Tym razem plotki mówią, że Class będzie posiadał 5-calowy wyświetlacz zamiast 5,7-calowego. Mimo wszystko, wciąż istnieje szansa na ujawnienie większego modelu. Mózgiem urządzenia wciąż ma być Snapdragon 615. W takim razie wszystko wskazuje, że LG chce trafić w lukę w serii Galaxy A, czyli dobra wydajność i mniejszy wyświetlacz. W jakiej cenie? Teoretycznie około 1200 złotych, ale jeszcze nie wiemy jakie jest przeznaczenie tego smartfonu.

Wszystko stanie się jasne za 3 dni, gdy LG oficjalnie w Nowym Jorku przedstawi swój najnowszy model. Uważacie, że zrewolucjonizuje on portfolio firmy czy po prostu zostanie zapamiętany jako pierwszy metalowy smartfon?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy