Xiaomi Mi Band 7 z inteligentnym alarmem

Xiaomi Mi Band 7 w pierwszych przeciekach – największa rewolucja od kolorowego ekranu

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Xiaomi Mi Band to jedna z najpopularniejszych serii opasek sportowych na rynku, chociaż osoby nieparające się aktywnością fizyczną też mogą z nich korzystać i to nie tylko dla ozdoby. Ich sukces wynika z wysokiej funkcjonalności, wysokiej jakości i niskiej ceny. Chociaż tak naprawdę od czwartej generacji, która wprowadziła kolorowy ekran, zmieniło się naprawdę niewiele, to zauważono sporą poprawę w monitorowaniu aktywności fizycznych. Wyszła także wersja z NFC i możliwością płatności dzięki Master Card, jednak to nie jest standardem w całej generacji. Możliwe jednak, że Mi Band 7 przyniesie dużą zmianę w całej serii.

Xiaomi Mi Band 7 z inteligentnym alarmem

Xiaomi Mi Band 7 z inteligentnym alarmem

Otóż dzięki szperaczom z XDA poznaliśmy kilka z nadchodzących funkcji opaski po tym, jak przeanalizowali oni aplikacje Xiaomi Mi Fit. W ten sposób wiadomo, że nazwa kodowa nadchodzącego urządzenia to L66, natomiast modele będą oznaczone numerami M2129B1 i M2130B1. To natomiast oznacza, że wyjdą dwie wersje opaski. Ma to jak najbardziej sens, ponieważ asystent głosowy Xiaomi, z którym są kompatybilne wcześniejsze opaski, jest dostępny tylko w Chinach. Miejmy jednak nadzieję, że jego obecność jest jedyną funkcją, której zabraknie w globalnej wersji.

Zobacz też: Społeczność Android.com.pl wspiera Ukrainę — oto nasza zbiórka 

Przejdźmy jednak do samej opaski. Ta będzie wyposażona w wyświetlacz o rozdzielczości 192 × 490 pikseli z obsługą Always On Display dla kilku tarcz zegarka oraz wiele trybów treningowych, od Aerobiku po Zumbę. Co więcej, opaska ma oferować także zintegrowany moduł GPS. I tak wiele osób uważa, że to zbędny dodatek, bo przecież może ona korzystać ze smatrtfona. Jednak dzięki temu możliwe będzie nagranie trasy biegu lub spaceru bez zabierania go ze sobą. Co więcej, w przypadku słabej baterii w smartfonie podczas wyjazdu, na który zapomnieliśmy spakować ładowarkę, funkcja ta pozwoli nam nagrać trasy wycieczek. Kod ujawnił również, że Mi Band 7 będzie zawierał funkcję Smart Alarm, która automatycznie wybudzi użytkownika z lekkiego w okresie na 30 minut przed wcześniej zdefiniowanym alarmem. Dzięki temu będziemy bardziej wypoczęci.

Źródło: GSMarena

Społeczność Android.com.pl dla Ukrainy — zbiórka na platformie siepomaga.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy