Xiaomi Mi 4c będzie również kompatybilny z kablami Micro USB!

Newsy

Xiaomi logovol2

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich którzy czekają na premierę Xiaomi Mi 4c, która jak wiadomo będzie miała miejsce w następnym tygodniu. Jak wiemy smartfon zostanie wyposażony w złącze USB typu C. Producent ukłonił się w stronę swoich fanów i postanowił dorzucić do zestawu przejściówkę która umożliwi używanie także kabli Micro USB.

 

Jest to bardzo dobra wiadomość, bo jak wiadomo żaden inny producent do tej pory nie zastosował takiej koncepcji. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy nowego Xiaomi nie będą musieli wszędzie nosić swojego kabla USB co jest zapewne sporym ułatwieniem.

 

xiaomi mi 4c microusb

 

Jak wcześniej informowaliśmy, smartfon zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 808, 5 calowy ekran FULL HD oraz będzie dostępny w wersjach 2 GB pamięci RAM/16 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB/32 GB, 3 GB/64 GB. Pojemność baterii będzie wynosiła 3120 mAh. Całość ma pracować pod kontrolą MIUI 7 opartym o Androida 5.1.1 Lollipop.

 

Premiera urządzenia będzie miała miejsce już w następnym tygodniu, a dokładniej we wtorek 22 września. Producent przez cały czas zaskakiwał nas kolejnymi autorskimi rozwiązaniami. Jak myślicie, Xiaomi szykuje coś jeszcze?

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x