Hakerzy i Ukraina odkupią rosyjskie czołgi od załóg

Oddaj stary czołg i zgarnij gotówkę! Specjalna promocja dla rosyjskich żołnierzy

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Zniszczenie rosyjskiego czołgu, to jeden czołg różnicy mniej. Jednak odkupienie rosyjskiego czołgu to już dwa czołgi różnicy. Z takiego założenia wyszła grupa hakerów Anonymous i Ukraińskie Ministerstwo Obrony Narodowej. Dlatego też postanowili oni zorganizować wspólną akcję odkupowania rosyjskich czołgów bezpośrednio od żołnierzy za równowartość 50 tysięcy dolarów. I o ile dla przeciętnego rosyjskiego żołnierza to prawdziwa fortuna, tak dla Ukrainy są to niemalże darmowe czołgi. 

Hakerzy i Ukraina odkupią rosyjskie czołgi od załóg

Hakerzy i Ukraina odkupią rosyjskie czołgi od załóg
Nie chcesz być tak postrzegany? Oddaj swój mały czołg do naszego skupu!

Jesteś rosyjskim sołdatem? Nasza oferta jest skrojona w sam raz dla Ciebie! Jak każdy dobrze wie, mały czołg to mały problem, chociaż odbiera męskość. W końcu, jaki rosyjski żołnierz chciałby być kojarzony z porucznikiem Gruberem? Duży czołg brzmi jak zabawka dla prawdziwych twardzieli, jednak przy okazji przysparza wielu problemów. Nie dość, że takie bydle dużo pali, a Ukraińska policja nie jest zbyt przyjazna kiedy się ją poprosi o paliwo, to jeszcze przejazd po drewnianym moście może być ostatnią rzeczą, jaką Ty i Twoja załoga zrobicie. A jeszcze trzeba uważać na Cyganów. I pal licho, jeśli tylko wytną z niego katalizator, ale mogą przecież zabrać cały pojazd bojowy. Po co narażać się na stres, skoro można oddać pojazd bojowy do skupu czołgów zorganizowanego przez Anonymous i Ukraińskie Ministerstwo obrony narodowej?

Zobacz też: Społeczność Android.com.pl wspiera Ukrainę — oto nasza zbiórka 

Ktoś może zapytać: czy jest jakiś inny powód oddania czołgu Ukraińcom, niż pozbycie się problemu? Oczywiście! Całe 5 milionów rubli powodów! I to w gotówce! I to bez pytań o kartę pojazdu, czy też jego stan techniczny! Nie masz dość głębokich kieszeni, a jako świadomy sołdat wiesz, że kurs rubla leci na pysk? Żaden problem! Możesz dostać równowartość tej kwoty na swój portfel w kryptowalutach! A jeśli go nie masz, to strona ukraińska całkowicie za darmo pomoże Ci go założyć! Przeczekaj wojnę oficjalnie jako jeniec, ale traktowany niemal jak król, a potem zacznij nowe życie z równowartością 50 tysiącami dolarów w kieszeni! To o wiele lepsza oferta, niż dać się zastrzelić lub pobić w jakiś kompromitujący sposób, jak Twoi koledzy! 

Źródło: Twitter

Społeczność Android.com.pl dla Ukrainy — zbiórka na platformie siepomaga.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy