Aparat w Xperii Z5 na nowych materiałach wideo. OIS zbyteczne?

Newsy

z5p2_3425617b

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

 

Xperie z serii Z5 będą posiadać nowy, 23 MPx aparat, którym Sony zdążyło się już pochwalić w czasie targów IFA. Jedną z nowości jest technologia SteadyShot, która na poziomie oprogramowania ma odpowiadać za stabilizację nagrań. Inną nowością jest hybrydowy autofokus. Sony przygotowało materiały promujące nowy aparat, w tym technologię stabilizacji obrazu.

 

 

 

 

 

 

Przedni aparat także wspiera funkcję SteadyShot, co powinno pomóc zrobić jeszcze lepsze selfie. Pełną specyfikację możemy zobaczyć na materiale wideo:

 

 

 

 

Choć smartfony z serii Z5 nie posiadają optycznej stabilizacji obrazu to jednak, jak pokazują materiały wideo oparta o oprogramowanie stabilizacja obrazu spisuje się dobrze nawet w trudnych warunkach. Być może więc optyczna stabilizacja obrazu, której od jakiegoś czasu oczekują niektórzy użytkownicy i fani smartfonów Sony nie jest aż tak potrzebna, jakby się wydawało.

 

Jak oceniacie nowy aparat w Xperii Z5?

 

Źródło: gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x