Kiedy pojawi się Samsung Gear S2 i w jakiej cenie?

Newsy

samsung-gear-s2

 
Najnowsze informacje wskazują że Gear S2 w wersji 3G nie pojawi się w Wielkiej Brytanii i Europie w następnym miesiącu. Z kolei model Bluetooth może być dostępny na starym kontynencie już 25 października.
 
Zgodnie z tym co wiemy smartwatch pojawi się w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych już 2 października. Best Buy Kanada potwierdziło ceny – 349 $ (oryginalny) i 399 $ (Classic) za wersję Bluetooth. W USA takie sieci jak AT & T, Verizon i T-Mobile zostały potwierdzone przez Samsung Electronics America. Ponadto, tylko w Korei i Stanach Zjednoczonych pojawi się model 3G.
 
Gear S2
 
Gear S2 jest szóstym zegarkiem Samsunga, ale pierwszym w pełni okrągłym. Najbardziej atrakcyjnĄ nową funkcją urządzenia jest jego obrotowy pierścień, dzięki któremu użytkownik może poruszać się po interfejsie użytkownika. Przypomnijmy – smartwatch jest wyposażony w 1,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 4GB pamięci wewnętrznej oraz certyfikat IP68, który informuje o odporności na wodę i kurz. Gear S2 będzie działał na samsungowym Tizen OS, ale jest kompatybilny z systemem Android 4.4 lub wyższym.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x