samsung-gear-s2

 
Najnowsze informacje wskazują że Gear S2 w wersji 3G nie pojawi się w Wielkiej Brytanii i Europie w następnym miesiącu. Z kolei model Bluetooth może być dostępny na starym kontynencie już 25 października.
 
Zgodnie z tym co wiemy smartwatch pojawi się w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych już 2 października. Best Buy Kanada potwierdziło ceny – 349 $ (oryginalny) i 399 $ (Classic) za wersję Bluetooth. W USA takie sieci jak AT & T, Verizon i T-Mobile zostały potwierdzone przez Samsung Electronics America. Ponadto, tylko w Korei i Stanach Zjednoczonych pojawi się model 3G.
 
Gear S2
 
Gear S2 jest szóstym zegarkiem Samsunga, ale pierwszym w pełni okrągłym. Najbardziej atrakcyjnĄ nową funkcją urządzenia jest jego obrotowy pierścień, dzięki któremu użytkownik może poruszać się po interfejsie użytkownika. Przypomnijmy – smartwatch jest wyposażony w 1,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 4GB pamięci wewnętrznej oraz certyfikat IP68, który informuje o odporności na wodę i kurz. Gear S2 będzie działał na samsungowym Tizen OS, ale jest kompatybilny z systemem Android 4.4 lub wyższym.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.