ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pierwsza aplikacja od Apple w sklepie Play! Poznajcie „Move to iOS”

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Zrzut ekranu 2015-09-17 o 12.59.11

Aplikacja wyprodukowana przez Apple w sklepie Play? Do czego to doszło, żeby firma, która tak naprawdę nie uznaje innych platform, w końcu zdecydowała się postawić stopę w konkurencyjnych sklepach. Społeczeństwo od razu to odnotowało, ale mimo wszystko zacznijmy od przedstawienia samego programu.

Nazwa „Move to iOS” powinna zdradzać wszystko – mamy do dyspozycji aplikację, która pozwala na transfer wielu danych z urządzenia z Androidem na odpowiednik z iOS. Jak możemy wyczytać z opisu programu, wszystko, co związane z systemem Apple zostało zaprojektowane tak, żeby było łatwe. W takim razie mamy do dyspozycji program, który w prosty i bezpieczny sposób pozwoli użytkownikom przenieść się na iOS razem ze swoimi danymi takimi jak: kontakty, historia wiadomości, zdjęcia, filmy, zakładki internetowe, konta e-mail oraz kalendarz. Tak naprawdę są to najważniejsze rzeczy, z którymi musimy sobie poradzić przy zmianie platformy. Zainteresowani aplikacją mogą ją pobrać z następującego linka: Klik! Jedynym warunkiem jest konieczność posiadania urządzenia z Androidem w wersji co najmniej 4.0 Ice Cream Sandwich.

Jednak zwróćcie również uwagę na komentarze i ocenę tej aplikacji – czyżby użytkownicy sklepu Play nie byliby zbyt otwarci na konkurencję? Również można zauważyć wpisy mówiące o niepoprawnym działaniu aplikacji – w takim razie jak to jest w rzeczywistości?

Sprawdź najnowsze wpisy