ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG zapowiada konferencję – model Class rewolucją dla Koreańczyków?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg wrzesien konferencja class aluminium

Samsung już zdążył pokazać konsumentom to, co od dawna chcieli ujrzeć w ich produktach, a więc o wiele lepsze wykonanie oparte na metalu. Niestety, razem z tą „drobną” zmianą, Koreańczycy zabrali kilka elementów, które mogłyby wydawać się obowiązkowe.

W takim razie czas na próbę drugiej firmy z tego samego kraju, czyli LG. Producent ten nie wyróżnia swoich smartfonów aluminium, a co najwyżej skórą we flagowym modelu. Teraz wszystko wskazuje na to, że idą duże zmiany. Koreańczycy zapowiedzieli właśnie swoją konferencję, która odbędzie się 21 września. Będzie ona miała miejsce w Nowym Jorku, a więc możemy spodziewać się, że nadchodzący model nie będzie dostępny tylko na wyłączność w Azji. Jednak do rzeczy. To, co widzicie na początku newsa to zdecydowanie nowe rozdanie w portfolio LG – wszystko wskazuje na to, że pojawi się aluminium, ale czy to jest tak długo wyczekiwany konkurent dla Galaxy Note 5? Niestety, ale nie. Znaleziona – przez przypadek oczywiście – reklama, którą możecie ujrzeć poniżej jasno wskazuje nazewnictwo:

lg wrzesien konferencja class aluminium43432

W takim razie czym jest LG Class? Najprawdopodobniej odpowiedzią na serię Galaxy A. Dane techniczne, według plotek, wyglądają następująco: 5,7-calowy wyświetlacz FullHD, układ Snapdragon 615 oraz aparat 12 MPx.

Szykuje się rewolucja wewnątrz LG i powyższy model może być tym samym czym była Alpha dla Samsunga. Jeśli faktycznie Class będzie wykonany z aluminium to najprawdopodobniej G5 już nie będzie reprezentował ery tworzyw sztucznych. Jednak tak jak dużo osób uważa „plastik” za zły to czy jego utrata wyjdzie na plus LG?

źródło: Pocketnow

Sprawdź najnowsze wpisy