LG zapowiada konferencję – model Class rewolucją dla Koreańczyków?

Newsy

lg wrzesien konferencja class aluminium

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung już zdążył pokazać konsumentom to, co od dawna chcieli ujrzeć w ich produktach, a więc o wiele lepsze wykonanie oparte na metalu. Niestety, razem z tą „drobną” zmianą, Koreańczycy zabrali kilka elementów, które mogłyby wydawać się obowiązkowe.

 

W takim razie czas na próbę drugiej firmy z tego samego kraju, czyli LG. Producent ten nie wyróżnia swoich smartfonów aluminium, a co najwyżej skórą we flagowym modelu. Teraz wszystko wskazuje na to, że idą duże zmiany. Koreańczycy zapowiedzieli właśnie swoją konferencję, która odbędzie się 21 września. Będzie ona miała miejsce w Nowym Jorku, a więc możemy spodziewać się, że nadchodzący model nie będzie dostępny tylko na wyłączność w Azji. Jednak do rzeczy. To, co widzicie na początku newsa to zdecydowanie nowe rozdanie w portfolio LG – wszystko wskazuje na to, że pojawi się aluminium, ale czy to jest tak długo wyczekiwany konkurent dla Galaxy Note 5? Niestety, ale nie. Znaleziona – przez przypadek oczywiście – reklama, którą możecie ujrzeć poniżej jasno wskazuje nazewnictwo:

 

lg wrzesien konferencja class aluminium43432

 

W takim razie czym jest LG Class? Najprawdopodobniej odpowiedzią na serię Galaxy A. Dane techniczne, według plotek, wyglądają następująco: 5,7-calowy wyświetlacz FullHD, układ Snapdragon 615 oraz aparat 12 MPx.

 

Szykuje się rewolucja wewnątrz LG i powyższy model może być tym samym czym była Alpha dla Samsunga. Jeśli faktycznie Class będzie wykonany z aluminium to najprawdopodobniej G5 już nie będzie reprezentował ery tworzyw sztucznych. Jednak tak jak dużo osób uważa „plastik” za zły to czy jego utrata wyjdzie na plus LG?

 

 

źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x