Bullet Train z pierwszym zwiastunem! Brad Pitt powraca

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Dziś w sieci pojawił się pierwszy zwiastun wyczekiwanego filmu z Bradem Pittem w roli głównej. Bullet Train na wielkim ekranie ma zadebiutować już w lipcu tego roku.

Pierwszy zwiastun Bullet Train zawrócił w głowie

Powrót do pracy nigdy nie jest tak łatwy, jak by się zdawało… szczególnie, gdy chodzi o najgroźniejszego zawodowego zabójcę na świecie. Wraz z Bradem Pittem wsiądź do tego pociągu! Bullet Train w kinach od 15 lipca — takim opisem do obejrzenia pierwszego zwiastuna filmu zachęcają nas jego wydawcy.

Zobacz też: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S21 FE 5G, Lenovo Legion 5 15ACH6, Samsung QLED QE65Q80AAT i więcej super okazji!

Na platformie YouTube opublikowano właśnie trailer nadchodzącej produkcji od Columbia Pictures. Poza wspomnianym już Bradem Pittem w Bullet Train zobaczymy między innymi Aarona Taylor-Johnsona, Sandrę Bullock, Zazie Beetz czy Hiroyuki Sanade. Misję wyreżyserowania filmu otrzymał natomiast David Leitch, podczas gdy za scenariusz odpowiada Zak Olkewicz.

Pierwszy trailer zdradza nam nieco fabułę oraz konwencję produkcji. Bullet Train w założeniu ma łączyć gatunek akcyjny oraz komediowy. Co ciekawe scenariusz do filmu powstał na podstawie powieści autorstwa Marii Beetle zatytułowanej Kôtarô Isaka. Sam zwiastun na pewno zachęci do wizyty w kinie wszystkich fanów nie tylko Brada Pitta, ale również lekkich wypełnionych akcją produkcji.

Według licznych doniesień w film bardzo zaangażował się główny aktor. Brad Pitt podczas kręcenia Bullet Train miał wykonać własnoręcznie 95% wszystkich scen kaskaderskich. Sama ta zapowiedź na pewno sprawia, że na produkcję przychylniejszym okiem spojrzą nawet przeciwnicy „akcyjniaków”.

Film opowiada nam o grupie płatnych morderców, którzy zostali zamknięci w jednym z najnowocześniejszych pociągów świata. Poza tą informacją na światło dzienne nie wydostało się zbyt dużo szczegółów. O wszystkim będziemy musieli przekonać się na własnej skórze w kinach. Skoro o tym mowa — film, w którym po krótkiej przerwie znów zobaczymy Brada Pitta, na wielki ekran trafi 15 lipca tego roku.

Źródło: YouTube/Comicbook

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy