BlackBerry Venice na kolejnych zdjęciach

Newsy

BlackBerry-Logo

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kolejne zdjęcia nowego produktu od BlackBerry właśnie ujrzały światło dzienne. Smartfon z wyższej półki który zadebiutuje w listopadzie coraz chętniej pozuje przed obiektywem.

 

Poniższe zdjęcia przedstawiają front oraz tył BlackBerry Venice.

 

venice12

 

Na kolejnych zdjęciach możemy ujrzeć najbardziej elektryzującą kwestię – wysuwaną klawiaturę QWERTY oraz jeszcze raz przedni panel.

 

venice22

 

Przypomnijmy, że Venice zadebiutuje prawdopodobnie ze Snapdragonem 808, 3 GB pamięci RAM i kamerą 18MP. Według zapowiedzi smartfon ma pracować pod kontrolą czystego Androida. Nie wiadomo na tą chwilę, czy producent jednak zdecyduje się zastosować jakąś nakładkę. Na dzień dzisiejszy wiemy jedynie, że BlackBerry doda od siebie skróty klawiszowe ułatwiające nawigację i dostęp do urządzenia.
 

Jak myślicie, w dzisiejszych czasach gdy fizyczne przyciski są na wszelkich frontach wypierane z urządzeń zaimplementowanie klawiatury QWERTY to dobry pomysł?

 

Źródło: gsmarena, android authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x