Ezio z Assassin’s Creed pojawi się w Fortnite?!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Fani zarówno serii gier Assassin’s Creed jak i hitu od Epic Games mogą wkrótce otrzymać niespodziewany prezent. Wszystko wskazuje na to, że cykl tworzony przez Ubisoft stanie się wkrótce częścią zawartości gry Fortnite!

Skrytobójcy zawitają do świata Fortnite?

Assassin's Creed x Fortnite

Znany branżowy leaker — Shiina opublikował właśnie nowy post. Użytkownik za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował obserwujących o zbliżającej się aktualizacji tytułu od Epic Games. Shiina wśród społeczności gry Fortnite wyrobił sobie opinię wiarygodnego źródła, które trafnie przewiduje poczynania producentów. Teraz dowiedzieliśmy się, że Epic Games przygotowało coś specjalnego w kolaboracji z Ubisoftem. Mowa tu o skórkach imitujących postać Ezio Auditore da Firenze, czyli głównego bohatera Assassin’s Creed II oraz kilku innych części serii.

Włoski skrytobójca jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci cyklu gier o bractwie asasynów. W popularnej grze Fortnite Ezio pojawi się w swoim charakterystycznym białym stroju. Dodatkowo będziemy mogli dostosować jego wygląd poprzez zdjęcie lub założenie słynnego kaptura. Do tego wszystkiego Shiina zaprezentował jeszcze, że wraz ze skinem do gry trafi także kilof stylizowany na ukryte ostrza oraz specjalna animacja prezentowania i chowania śmiercionośnej broni.

Zobacz też: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S21 FE 5G, Lenovo Legion 5 15ACH6, Samsung QLED QE65Q80AAT i więcej super okazji!

Niestety nie wiemy nic o dokładnej dacie premiery aktualizacji. Zarówno Epic Games jak i Ubisoft wciąż nie potwierdziły kolaboracji na linii Assassin’s Creed-Fortnite. Jednakże skoro do plików gry trafiły tak dokładne elementy, możemy spodziewać się, że debiut Ezio w świecie battle royal nastąpi w przeciągu najbliższych dni lub tygodni. Ponadto pod znakiem zapytania stoi, czy pojawienie się postaci z cyklu Assassin’s Creed jest jednorazowy „strzałem” Epic Games i Ubisoftu. Bardzo możliwe, że jest to początek większej współpracy, która przyniesie ciekawą zawartość. Fani obu gier raczej nie mieliby nic przeciwko, żeby w Fortnite pojawiły się postacie takie jak Altaïr, Edwarda Kenway, Ratonhnhaké:ton czy Bayek.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy