nexus 5x bok

O nadchodzących Nexusach zostało powiedziane już naprawdę wiele i gros osób wyczekuje jak na szpilkach oficjalnej prezentacji Google, która odbędzie się już niebawem. Do tej pory poznaliśmy odpowiedzi na większość naszych pytań, lecz nowe wiadomości czasami potrafią przewrócić do góry nogami zaprezentowany wcześniej obraz. LG Nexus 5X miał pojawić się wyłącznie w dwóch kolorach, w obiektywie aparatu udało się jednak dojrzeć jeszcze jeden.

 

Nadchodzący model Nexusa od LG pojawił się już na kilku zdjęciach w Sieci i ukazywany był w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Takie też pojawiały się od samego początku informacje, które nie wspominały nic o alternatywnych kolorach. W Internecie pojawiło się jednak zdjęcie pokazujące, że LG ma dla nas jeszcze jedną wersję Nexusa 5X. Jego kolor większość kobiet określiłaby jako miętowy. Trzeba przyznać, że wygląda on dość sympatycznie. Miejmy nadzieję, ze to nie gra świateł…

 

nexus 5 miętowy

 

Prezentacja urządzenia ma nastąpić już za dwa tygodnie, 29 września. Wtedy też przekonamy się, czy ten 5,2 calowy smartfon napędzany przez Snapdragona 808 posiadać będzie 2 bądź 3 GB pamięci RAM.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.