Wiedźmin na Netflix

Poznaliśmy lokacje, w których będzie kręcony trzeci sezon Wiedźmina?

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Wiedźmin to serial, który spolaryzował fanów gier komputerowych oraz książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Nie zmienia to jednak faktu, że kolejny sezon produkcji jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w całym serwisie Netflix. Bardzo możliwe, że dziś poznaliśmy nieco szczegółów odnośnie nowej odsłony serialu.

Gdzie tym razem zawędruje ekipa Wiedźmina?

Lokacje Wiedźmina 3 poznane?

Wszystko wskazuje na to, że Netflix wkrótce rozpocznie zdjęcia do trzeciego sezonu Wiedźmina. Zgodnie z doniesieniami serwisu Redanian Intelligence ekipa filmowa serial będzie kręcić w trzech europejskich krajach. Mowa tu o Włoszech, Chorwacji i Słowenii. Zdjęcia mają rozpocząć się w regionie Południowy Tyrol, który graniczy z Austrią oraz Szwajcarią. Następnie ekipa ma się udać na wschód do Słowenii, a ostatnie dni spędzą już w słonecznej Chorwacji.

Należy podkreślić, że powyższe informacje nie zostały jeszcze potwierdzone. Według pozostałych doniesień zdjęcia mają rozpocząć się w marcu, a zakończyć w okolicach lipca i sierpnia. Następnie Netflix rozpocznie proces żmudnej postprodukcji, zanim zamieści trzeci sezon Wiedźmina na swoich serwerach. Fani serialu na pewno liczą na to, że nie zaliczy on takich turbulencji jak w przypadku kręcenia drugiej części przygód Geralta. Wówczas zdjęcia były przerywane w związku z pandemią COVID-19, a potem kontuzją głównego aktora, czyli Henry’ego Cavilla.

Zobacz też: Morbius — finałowy trailer filmu! Jared Leto straszy widzów

Ostatecznie drugi sezon trafił do Netflixa w grudniu 2021 roku i zanotował bardzo średnie opinie. W polskim serwisie Filmweb druga odsłona Wiedźmina została oceniona przez widzów na ocenę 5,5 w skali 1-10. Poza trzecim sezonem serialu producenci mają w planach wydanie jego prequela, który jest zatytułowany Wiedźmin: Rodowód krwi. Wśród polskiej społeczności spin-off serii budzi mieszane uczucia, jednak o jakości produkcji będziemy mogli się przekonać jeszcze w tym roku! Zgodnie z zapowiedziami producentów serial zadebiutuje w nadchodzących miesiącach.

Źródło: Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy