Amazon szykuje kolejne urządzenia?

Newsy

amazon

 
Ostatnimi dniami pojawiły się plotki, że Amazon przygotowuje 6-calowy tablet dla osób mniej wymagających. Firma chce zdobyć klientów oferując agresywną cenę około 50 $ za sztukę. Za przeciek odpowiedzialny jest renomowany informator evleaks, który cechuje się dużą wiarygodnością plotek. Ponadto wygląda na to, że producent chce pokazać też większą wersję Kindle Fire z ekranem o przekątnej 10 cali. Otrzymaliśmy nawet render urządzenia, na którym widać, że jego konstrukcja jest znacznie smuklejsza i bardziej opływowa.
 
Chociaż ani specyfikacje lub przewidywana cena nie są jeszcze znane, to wygląda na to, że tablet może nas czymś zaskoczyć. Wnioskując po przecieku, na tablecie znajdziemy system Android w wersji bez żadnych nakładek i bez preinstalowanych aplikacji od Google! Czy to nowy kierunek firmy? Zobaczymy pewnie już niedługo. Miejmy nadzieję, że nie podzieli on losu np. Fire Phone. Jak sądzicie, będzie kolejna klapa?
 
źródło: phonearena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x