Wyciekły zdjęcia Sony Xperia LT29i ‚Hayabusa’!

Newsy

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Niedawno pisaliśmy o nowym high-endzie Sony na rynek azjatycki: Xperia GX. Podczas gdy obecnie firma przedstawia swoje tańsze produkty- mowa o Xperia Miro oraz Xperia Tipo, do sieci przedostały się zdjęcia przedstawiające rzekomo międzynarodową wersję Xperii GX o nazwie LT29i Hayabusa o której słyszeliśmy wcześniej jedynie spekulacje.

Na zdjęciu widać, że ramka wokół telefonu jest nieco inna w stosunku do GX. Brakuje też logo FeliCa (sposobu płatności stosowanego w Japonii przy pośrednictwie NFC) poniżej diody LED.

Informacje te wydaje się potwierdzić fakt, że Hayabusa będzie międzynarodowym klonem GX. Sony LT29i przeszedł pozytywnie testy FCC (Federal Communications Commission) w USA. Nie ma się jednak czego obawiać – LT29i ma obsłużyć również europejskie sieci.

 

Źródło: gsmarena.com, android central.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x