Xiaomi Mi 4c zostanie zaprezentowany już 22 września

Newsy

xiaomilogo

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Współzałożyciel i prezes Xiaomi Lin Bin ogłosił dzisiaj, że firma już 22 września odsłoni zapowiadanego smartfona – Xiaomi Mi 4c. Dowiedzieliśmy się również, że telefon będzie występował w dwóch wersjach. Pierwsza będzie posiadać 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, natomiast druga 3GB RAM oraz 32 GB pamięci przeznaczonej dla użytkownika.

 
Obie wersje będą posiadały port USB typu C. Poznaliśmy też pojemność baterii – 3080 mAh zarówno w jednym jak i drugim modelu.

 

Ceny smartfona mają się zaczynać od 235 dolarów za wersję z 2GB RAM. Drugi wariant będzie według źródeł kosztował trochę więcej, ale na ten moment nie wiemy o jakiej kwocie mowa.

 

Kiedy pierwszy raz producent wspominał o Mi 4c mówiło się, że trafi on do sklepów 3 października, a ilość urządzeń będzie ograniczona do 100 tysięcy, co w chwili obecnej wydaje się ciężkie do wyobrażenia. Na potwierdzenie wszystkich informacji przyjdzie nam poczekać do najbliższego wtorku 22 września.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x