YotaPhone 3 przy współpracy z ZTE już w pierwszym kwartale 2016

Newsy

yotaphone-two-on-hand

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Kojarzycie firmę Yota Devices? To pierwsza marka która wprowadziła podwójne ekrany w swoim YotaPhone oraz YotaPhone 2. Można by stwierdzić, że ostatnio o tej rosyjskiej firmie zrobiło się cicho, a wątpliwy sukces komercyjny znacznie utrudnił dalsze działania producenta. Jak donoszą źródła wcale tak nie jest! Właśnie światło dzienne ujrzała informacja jakoby Yota Devices nawiązało współpracę z Chińskim gigantem ZTE.

 

„Współpraca będzie miała na celu stworzenie nowej generacji smartfonów YotaPhone” – jak możemy wyczytać z raportu. Możemy się więc domyślać, że czeka nas owocna kolaboracja tych producentów, a nowe nietuzinkowe rozwiązania mają mieć swoją premierę już w pierwszym kwartale 2016 roku.

 

Jak możemy wyczytać z dalszej części raportu, wyprodukowanych ma zostać 100 tysięcy urządzeń. Nie wiemy niestety jeszcze jakie parametry i funkcje będzie posiadał nowy YotaPhone 3, ale ta współpraca powinna nas zaskoczyć, i to niejednokrotnie.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x