Ogromny tablet od Samsunga z certyfikatem Bluetooth!

Newsy

samsung-logo

 
Na imprezie IFA na początku września, Samsung zakończył swoją prezentację smartwatcha Gear S2 ujawniając „teaser” nadchodzącego ogromnego tableta o nazwie Galaxy View. Mimo, że koreańska firma nie podała jakichkolwiek innych szczegółów, to wiadomo, że urządzenie nadchodzi!
 
Według ostatnich przecieków, numer modelu to SM-670. Takie urządzenie zostało certyfikowane przez Bluetooth SIG. Choć nie możemy jeszcze być w stu procentach pewni, czy chodzi dokładnie o Galaxy View, jednak mało prawdopodobne, aby producent wypuścił 2 wersje tak dużych tabletów. Z ekranem o przekątnej 18,4 cala, model T670 będzie bardzo niszowy. Więc zakładamy, że jest to faktycznie to urządzenie. Certyfikacja oznacza, że prawdopodobnie urządzenie trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem roku, choć nadal nie wiadomo kiedy dokładnie.
 
Samsung View
 
Prawdopodobna specyfikacja to: 18,4-caowy ekran TFT LCD o rozdzielczości 1080p, procesor Exynos 7580 o taktowaniu 1,6 GHz, 2 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozbudowy, aparat 8 MP z tyłu oraz 2 MP z przodu, bateria o pojemności 5.700 mAh. Czy tak duży tablet ma miejsce na rynku? Kupilibyście?
 
źródło: gmsarena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x