Xiaomi MI2 – kolejne informacje

Newsy

Do sieci trafiły kolejne informacje, a także zdjęcia kolejnego smartfonu firmy Xiaomi – MI2. Prawdopodobnie urządzenie ma mieć premierę w przyszłym miesiącu (niestety koncern nie podał na razie konkretnej daty).

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Według doniesień pracowników firmy Foxconn urządzenie w porównaniu ze swoim poprzednikiem ma się charakteryzować lepszym wyświetlaczem (ekran ma wyświetlać obraz w rozdzielczości HD 1280 x 720 pikseli) oraz czterordzeniowym procesorem (prawdopodobnie od Qualcomma). Ponadto smartfon ma posiadać aparat z podwójną diodą LED. Urządzenie ma być kontrolowane przez Androida Jelly Bean (choć niektóre media donoszą, że producent być może zdecyduje się jednak na zainstalowanie Windows Phone 8, bądź wypuszczenie dwóch wersji smartfona).

Cena na razie jest nieznana, ale mówi się, że urządzenie ma kosztować około 1999 yuanów, czyli ponad 300 dolarów. Byłby to zatem najtańszy smartfon z procesorem czterordzeniowym na świecie.

Źródło: GizChina


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x