Z tym urządzeniem nie będziesz się więcej martwić o bezpieczeństwo swojego smartfona czy tabletu

Newsy

cujo_on_table

Smartfony, może nie tak bardzo jak komputery, również są narażone na ataki wirusów. Widać to gołym okiem przy wyskakujących czasami dziwnych reklamach zachęcających do kliknięcia. Niestety część użytkowników nieświadomych zagrożenia daje się nabrać na takie chwyty, a wtedy ich słuchawki zamieniają się w „muła”. Na szczęście można się przed tym przestrzec i to bez instalowania jakiejkolwiek aplikacji!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Na Indiegogo, czyli stronie crowdfundigowej znajdziemy urządzenie o nazwie CUJO. Ten sympatycznie wyglądający sprzęt spełni zadanie naszego antywirusa chroniąc każde urządzenie korzystające z sieci. W jaki sposób? CUJO wystarczy podpiąć jednym kablem do naszego routera w domu i voila! Po tym zabiegu urządzeniu już zabiera się za skanowanie ruchu sieciowego, chroniąc nas przed niechcianymi intruzami, malware, wirusami i pozostałymi atakami, które mogłyby zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

 

cujo

 

CUJO jest w stanie ochronić naszego smartfona, laptopa, konsole czy nawet systemu alarmowe – dosłownie wszystko to, co mamy podłączone do naszego routera. Co więcej, dzięki dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS możemy monitorować stan naszej sieci, a w przypadku zidentyfikowanego zagrożenia zostaniemy bezzwłocznie o tym powiadomieni.

 

Co trzeba zrobić, by się w to zaopatrzyć? Klikając tutaj, przejdziecie do strony zbiórki. Wedle podanych warunków wpłacając 49 dolarów otrzymamy urządzenie a dodatkowo 6-miesięczny abonament na usługę. Z pozostałymi wariantami najlepiej zapoznać się bezpośrednio na stronie. Warto jednak jeszcze dodać, że miesięczny abonament ochronny kosztuje 8,99 dolarów/miesiąc bądź 89 dolarów/rok.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x