Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S III prawdopodobnie już w sierpniu!

Newsy

Firma Samsung stara się zaskoczyć swoich klientów szybkim wprowadzeniem aktualizacji do Jelly Bean dla swojego flagowego smartfona Samsunga Galaxy S III. Taka informacja pojawiła się na nieoficjalnym blogu tego producenta – Sammobile. Oczywiście wszyscy posiadacze najnowszego Galaxy spodziewali się tej aktualizacji, ale trzeba przyznać, że pojawi się szybciej niż podejrzewaliśmy. 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeżeli chodzi o całą serię Galaxy, pojawiła się także plotka, że ową aktualizację otrzyma Samsung Galaxy S II.  Obydwa smartfony sprzedawane są na świecie w milionach egzemplarzy, więc cieszymy się, że Samsung zdecydował wprowadzać aktualizację właśnie od serii Galaxy.
Blog Sammobile wskazuje również, że niedługo aktualizacji mogą doczekać się inne high endowe modele takie jak Galaxy Note, czy Galaxy Tab 7.7, aczkolwiek nie podaje żadnych konkretnych terminów.
Wokół aktualizacji do Jelly Bean krąży już wiele plotek, więc wszyscy będziemy czekali z niecierpliwością na to, co pokaże nam Google i Samsung.
A Wy także czekacie na tę aktualizację? Piszcie w komentarzach!

źródło:androidguys.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x