Wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekują ukazania się w sklepach Galaxy Note 10.1, mogą być pewni, że nie będzie dane im długo czekać. Powyższe urządzenie miało swoją premierę na Mobile World Congress w tym roku. Gdy osobiście mieliśmy okazję się z nim zetknąć, wymagał jeszcze dopracowania niektórych aspetków systemowych. Był on równie słabo przygotowany co Pani, która nam go prezentowała.
Teraz najprawdopodobniej Samsung poprawił wcześniejsze niedociągnięcia i postanawia zaprezentować oficjalny spot reklamowy swojego najnowszego urządzenia. Nie ukazuje on nam zbyt wielu szczegółów i w większości zwraca uwagę na różne możliwość zastosowania S-Pen’a oraz na miejsce tabletu w biznesowym otoczeniu.
Note 10.1 nie jest żadnym przełomem swojej kategorii ani nie prezentuje najnowszych rozwiązań technicznych, pomijając ciągły rozwój „pisaka”, jednak zapewne znajdzie się bardzo wielu chętnych na jego zakup. Osobiście jestem przywiązany do tej marki i doceniam zalety S-Pen’a korzystając z mniejszego brata Note’a 10.1 i wybierając tablet z pewnością rozważyłbym ten model. A Waszym zdaniem jest to urządzenie godne uwagi?

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

{youtube}9k1r0Sx-wpQ{/youtube}

źródło: phandroid.com

 
Jarosław Biały