[Film] Zmiana iPhone’a na Samsunga nigdy nie była taka prosta – poznajcie Smart Switch korzystające z iTunes

Łukasz Pająk Aplikacje 2015-09-15

Zrzut ekranu 2015-09-15 o 12.37.42

 

Zmiana platformy nigdy nie jest prosta i szybka – jak przenieść te wszystkie zdjęcia, kontakty, wiadomości, notatki i tak dalej, i tak dalej. Stosunkowo niedawno Microsoft pokazał jak łatwo można przesiąść się z Androida na Windows Phone, a teraz Samsung wskazuje „lepszą” drogę użytkownikom iPhone’ów.

 

Jednak polityka Apple sprawia, że w gruncie rzeczy aby połączyć ich smartfona z komputerem potrzebny jest lubiany i zarazem znienawidzony program iTunes. Koreańczycy postanowili wykorzystać ten fakt i tak oto powstała aplikacja Smart Switch, której działanie możecie poznać oglądając następujący film:

 

 

Transfer danych pomiędzy iPhone’ami, a smartfonami/tabletami z rodziny Galaxy nigdy nie była taka prosta. Kopia zapasowa wykonywana jest przez iTunes przy każdym połączeniu urządzenia do komputera. To właśnie z niej korzysta aplikacja Samsunga i rozpakowuje najważniejsze dane na podłączone urządzenie z Androidem. Kolejną dużą zaletą jest współpraca z komputerami osobistymi od firmy z nadgryzionym jabłuszkiem.

 

Znajdą się jacyś użytkownicy iPhonów chętni przesiąść się na którykolwiek ze smartfonów Samsunga? W takim razie więcej szczegółów znajdziecie klikając w następujący link: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x