Plus także oferuje darmowe pakiety minut i GB – pomoc dla Ukrainy u operatora

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Plus również zaczął oferować darmowe połączenia na Ukrainę, a także jednorazowy pakiet GB. Tym samym wszyscy operatorzy z „wielkiej czwórki” solidarnie włączyli się do pomocy naszym sąsiadom. Plus oprócz darmowych minut przypomniał jeszcze o specjalnej ofercie na kartę, która skierowana jest bezpośrednio do obywateli Ukrainy.

Plus – darmowe minuty na Ukrainę

Ukraina

Przypomnijmy, że zarówno T-Mobile, jak i Play oraz Orange przygotowały specjalne oferty, by mieszkający w Polsce Ukraińcy mieli ułatwiony kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Takie coś wprowadza także Plus, a nowe oferty mają obowiązywać już od dziś (24.02). Tak przedstawiają się szczegóły:

  • Bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie – jednorazowy pakiet dostępny dla użytkowników usług na kartę (włączany krótkim kodem *121*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia) i abonamentowych (włączany SMSem o treści UKRAINA na numer 80125) i ważny przez 30 dni dla klientów ofert na kartę i do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego dla klientów ofert abonamentowych.
  • Nowa promocyjna stawka 19 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci na Ukrainę – dostępna dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz ofert abonamentowych, które weszły na rynek po 31 stycznia 2018 r.
  • Darmowy jednorazowy pakiet 10 GB – do wykorzystania na terenie Polski, włączany na 30 dni dla klientów ofert na kartę krótkim kodem *136*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia, a dla klientów ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego i włączany SMSem o treści 10GB na numer 80125.

Zobacz też: Zbiórka redakcji Android.com.pl na pomoc Ukrainie.

Plus na Kartę dla klientów z Ukrainy

Operator przypomina jeszcze, że dostępna jest u niego specjalna oferta Plus na Kartę, która skierowana jest do klientów z Ukrainy. „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” kosztuje 35 złotych i obowiązuje przez 30 dni. To otrzymuje się w ramach oferty:

  • wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
  • wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
  • pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych;
  • 1000 minut na wykonywanie połączeń międzynarodowych na numery komórkowe z Polski na Ukrainę do abonentów sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

Źródło: Plus

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy