ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola wie jak usprawnić i upiększyć życie swoim użytkownikom

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
moto 360

Urządzenia z rodziny Android Wear takie jak np. smartwatche wymagają niego więcej uwagi ze strony producentów. Są to wciąż gadżety, do których nie każdy użytkownik jest przekonany, a ci którzy dokonali już zakupu chcieliby wsparcia i częstych aktualizacji. Motorola jest świetnym przykładem, jak taka relacja powinna wyglądać.

Właśnie w Sklepie Play pojawiła się zaktualizowana aplikacja Motorola Connect, która okazuje się świetnym narzędziem dla posiadaczy sprzętu Motoroli. Dzięki temu programowi możemy kontrolować oraz dowolnie ustawiać pożądane przez nas funkcje. Przede wszystkim został poprawiony interfejs użytkownika, który jest teraz znacznie jaśniejszy i czytelniejszy. Ponadto użytkownicy po otwarciu aplikacji od razu zobaczą ile urządzeń mają z nią połączonych.

moto-connect-new-faces

Pojawiły się również nowe tarcze dla Moto 360. Na dwóch (Dials oraz Dials II) z nich można ustawić do trzech widżetów jak np. wyświetlanie informacji o pogodzie, ilości kroków bądź poziomie baterii. Pozostałe charakteryzują się minimalizmem i eleganckim wyglądem. Posiadacze smartwatcha od Motoroli z pewnością są zadowoleni z podejścia producenta, a zarzucenie mu braku starań byłoby minięciem się z prawdą.

źródło: Android Central

Sprawdź najnowsze wpisy