OPPO Enco X2

OPPO Enco X2 – oto nowa generacja słuchawek bezprzewodowych

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Dziś zaprezentowano OPPO Enco X2, czyli nową generację słuchawek bezprzewodowych. Te pokazano razem z nowymi flagowcami OPPO Find X5 oraz Find X5 Pro. Można więc powiedzieć, że dziś OPPO chciało pokazać jak najwięcej interesujących produktów i to się udało. Pierwsza generacja słuchawek OPPO została bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników, więc i kolejna ma spore szanse na sukces.

Słuchawki OPPO Enco X2 oficjalnie zaprezentowane

OPPO Enco X2

Zacznijmy może od samej ceny nowych słuchawek, które do sprzedaży mają trafić w połowie kwietnia tego roku. Za OPPO Encoo X2 zapłacimy 199 euro, czyli około 930 złotych. Jeszcze nie wiem, jak będzie wyglądała ich dystrybucja w Polsce, ale kiedy tylko dostaniemy takie informacje, oczywiście je opublikujemy. Same słuchawki będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej.  I podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji, te także powstały we współpracy z Dynastudio.

Słuchawki mają koncentryczną konstrukcję z dwoma przetwornikami, którą zwykle spotyka się tylko w wysokiej klasy urządzeniach audio. Pierwszy przetwornik wysokotonowy z czterema magnesami dba o pasmo od 20Hz do 40kHz, zapewniając doskonałą płynność przejścia w zakresie wysokich tonów. Drugi, 11 mm dynamiczny przetwornik jest wyposażony w ultralekką wewnętrzną membranę zapewniającą bogaty, mocny bas bez utraty muzycznych detali. OPPO Enco X2 oferuje jedną z najlepszych w branży redukcję szumów o maksymalnej wartości 45 dB i szerokości 4 kHz. Z kolei dzięki bluetooth 5.2 i kodekowi LHDC 4.0, słuchawki OPPO Enco X2 obsługują szybkość transmisji do 900 kb/s, oferując wysokiej jakości, doskonale odwzorowany dźwięk, szczególnie w przypadku sparowania słuchawek z Find X5 Pro.

OPPO – informacja prasowa

Zobacz też: Spider-Man na Blu-ray będzie miał sporo dobrego do zaoferowania.

Teraz zostaje tylko czekać na premierę sprzętów w Polsce. Recenzję poprzedniej generacji słuchawek możecie przeczytać wchodząc o TUTAJ.

Źródło: OPPO informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy