ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Klon z zewnątrz, ale czy także wewnątrz?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
no1

 
Zaledwie kilka tygodni po oficjalnej zapowiedzi Samsunga Galaxy S6, firma z Chin – No.1 ogłosiła własnego klona smartfonu, zwanego jako No.1 S6i. Teraz, prawie 5 miesięcy od tego czasu, spółka powraca z aktualizacją swojego „flagowca” o nazwie No.1 S6i 4G. Jak sama nazwa wskazuje, główną atrakcją tego telefonu będzie łączność LTE.
 
Większa część specyfikacji pozostaje taka sama. Wyświetlacz jest nieco większy – 5,1-calowy zamiast 5 cali w poprzedniku. Rozdzielczość wynosi 1280 x 720. Pod obudową znajdziemy 64-bitowy, czterordzeniowy procesor MT6735, 1,3 GHz. Do tego jedynie 1 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu widoczna jest kamera 13 MP, z przodu zaś 5 MP. Telefon działa na systemie operacyjnym Android 5.1 Lollipop i posiada baterię o pojemności 2800 mAh.
 
Jak widać, parametry tej słuchawki w porównaniu do Galaxy S6 są bardzo słabe. Jednak z wyglądu, całość do złudzenia przypomina Galaxy S6. Nawet grubość wynosi zaledwie 6,8 mm. Należy uważać, aby na portalach aukcyjnych nie zostać oszukanym lub nie kupić przypadkowo kiepskiej kopii kultowego smartfonu, no chyba, że ktoś celowo jest zainteresowany takim urządzeniem. Jacyś chętni?
 
źródło: gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy