Samsung Galaxy S22 Ultra Caviar

Zasługujesz na trochę więcej, niż trochę luksusu? Samsung Galaxy S22 Ultra Caviar jest dla Ciebie

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Samsung Galaxy S22 Ultra to świetny flagowiec i to nie tylko pod względem surowej mocy, czy innych parametrów. Jeśli chodzi o jego obudowę, to naprawdę ciężko się przyczepić do materiałów, czy jej wygląd. Mimo to trudno go nazwać smartfonem luksusowym — w końcu nie taki jest jego cel. Jeśli jednak ktoś chce korzystać z pełni jego potencjału jako smartfona, a jednocześnie traktuje te urządzenia mobilne jako element biżuterii, to firma Caviar na pewno znajdzie coś dla niego i to niezależnie od gustu. Tym razem bowiem przygotowała aż sześć różnych wariantów luksusowego Samsunga Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra Caviar

Zacznijmy od najbardziej klasycznych modeli, czyli tych pokrytych 24-karatowym złotem. Ich projekty opierają się na dwóch nurtach sztuki z XIX i XX wieku: Art Nouveau, z jej pełnymi wdzięku krzywiznami i długimi liniami, oraz Art Deco, z ostrymi kątami i geometrycznymi kształtami. Obydwa te style skupiają się jednak na luksusie i przepychu, jednak każdy z nich podchodzi do tego zagadnienia w nieco inny sposób.

Zobacz też: Hollywood przegrywa z grami wideo. Czy stworzenie udanej adaptacji gier jest w ogóle możliwe?

Samsung Galaxy S22 Ultra Caviar

Znalazło się także coś dla fanów klasyków motoryzacji z lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Dla nich dedykowany jest model o wdzięcznej nazwie Drive. Caviar twierdzi, że przy tworzeniu modelu Drive inspirował się Bugatti Atlantic, Mercedes-Benz Roadster i Talbot Lago. Został on wykonany z hartowanego tytanu i pokryty czarną powłoką PVD. Jest to także najbardziej odporny model, dzięki wzmocnieniu z tytanowej ramki. Zwieńczeniem projektu jest czarna dekoracja z włókna węglowego. Oznacza to, że mimo swojego retro stylu materiałami bliżej mu do nowoczesnych luksusowych samochodów.

Zobacz też: Rozszerzenia dla przeglądarek Chrome i Firefox. Najlepsze pluginy

Samsung Galaxy S22 Ultra Caviar

Producent nie pochwalił się wizją, która przyświecała pozostałym trzem modelom. Widać tam jednak wykorzystanie tytanu i skóry, złota i skóry w stylu Art Nouveau, oraz tytanu lub białego złota i najprawdopodobniej włókna węglowego. Dodatkowo Caviar podkreśla, że klienci mogą zamówić standardowego Samsunga Galaxy S22, lub model Plus z takimi samymi wzorami. Wszystkie z wymienionych smartfonów można zamówić w przedsprzedaży, a ich cena zaczyna się od 6520 USD, czyli 26 120 PLN według dzisiejszego kursu.

Źródło: Sammobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy