huawei mate s fnosnfdsjjdfskfdjksn

 

Jak często zdarza się Wam zawieruszyć swój telefon w domu czy też w samochodzie? Zazwyczaj znalezienie go nie stanowi łatwego zadania chociażby leżał on tuż przed nosem. Dotychczas poznaliśmy wiele sposobów rozwiązania tego problemu, ale pomysł Huawei jest z pewnością jednym z najbardziej oryginalnych.

 

Niedawno zaprezentowany model Mate S został wyposażony chociażby w Force Touch, a więc czuje on jak mocno nasz palec przylega do wyświetlacza. Jednak to nie tutaj tkwi ciekawostka tego newsa. Chińczycy również rozszerzyli możliwości głosowe tego smartfona i po wywołaniu komendy w stylu „Hello Mate S, where are you?” uzyskamy taką oto odpowiedź:

 

Never lose your Mate S thanks to this slightly creepy "I'm heeeerrrreeee"

Film zamieszczony przez użytkownika Richard Devine (@ricker666)

 

Muzyka, wibracje i migająca dioda doświetlająca nikogo nie powinny dziwić, ale nawoływanie „I’m here!” z pewnością pokazuje jak bardzo niektórym producentom zależy, aby zbliżyć poszczególne smartfony z ich użytkownikami.

 

Oczywiście, tak jak zaznaczyłem wcześniej to tylko ciekawostka, ale – jak pokazują zagraniczne komentarze – bardzo miła, a wręcz „rodzinna”. W takim razie, czy Wy znacie podobne smaczki zastosowane przez inne firmy?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.