samsung koncept galaxy s6 s7 lucky

 

Galaxy S6 nie okazał się kolejnym rekordzistą Samsunga – nie sprzedawał się tak jak tego firma oczekiwała, a kliencie woleli nawet wersję Edge. Czym jest to spowodowane? Tutaj można by wymieniać wiele czynników, ale Koreańczycy i tak najprawdopodobniej chcą je wszystkie wyeliminować razem z kolejnym flagowym smartfonem.

 

Projekt „Lucky” coraz częściej zaczyna krążyć po Internecie. Informacji na temat tego smartfonu już trochę zebraliśmy i wiemy, że istnieje możliwość pojawienia się odmian z 5,2-calowym wyświetlaczem, ale także i z ogromnym, bo aż 5,8-calowym. Także może pojawić się podwójny moduł aparatu. Jednak najciekawsze zawsze jest w środku, gdyż Samsung ma zamiar powrócić do stosowania układów Qualcomma, a więc w tym wypadku Snapdragona 820. Czemu Koreańczycy zdecydowali się na ten krok? Patrząc po nazwie „Lukcy-LTE”, można spodziewać się, że Samsungowi zależy na jak największej ilości dostępnych częstotliwości sieci 4G, a układ Qualcomma zdecydowanie pod tym względem jest najlepszy. Mimo wszystko, w sprzedaży z pewnością pojawi się również odmiana z Exynosem (8890/M1). Mało wersji? W takim razie dzisiaj do Sieci trafił benchmark modelu z 3 GB RAM, podczas gdy dotychczas pojawiały się jedynie „szczęśliwe” smartfony z 4 GB pamięci operacyjnej.

 

Tym samym, jeśli Samsung tak bardzo rozdrobni Galaxy S7 to możemy spodziewać się aż ośmiu podstawowych wersji tego smartfonu – licząc z odmianami z większymi wyświetlaczami. Być może w dalszych plotkach pojawi się również wzmianka, że niektóre modele będą miały slot na kartę pamięci to wtedy będzie jeszcze ciekawiej. Według Was nad czym Samsung powinien w głównej mierze popracować?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.