Nowe smartfony Huawei niebawem w ofercie Play

Newsy

play-logo-380

Dzisiaj na rynku można zakupić praktycznie każdy model smartfona, chociażby przez internet. Niestety, nie wszyscy mogą z takiej opcji skorzystać – na przykład Ci, którzy wybierają telefon przy przedłużaniu umowy u operatora. Jedynym ratunkiem jest wtedy szeroka gama urządzeń dostępnych w ofercie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dnia 24 lipca tego roku odbędzie się wspólna prezentacja operatora Play oraz chińskiego koncernu Huawei. Na niej właśnie zostaną zaprezentowane nowe urządzenia zza Wielkiego Muru, które trafią do oferty polskiego operatora. Jednym z ciekawszych smartfonów, jakie pojawić się mają w Play, jest Huawei Ascend G300 – urządzenie z 4-calowym ekranem o rozdzielczości WVGA, procesorem o taktowaniu 1 GHz i Androidem Ice Cream Sandwich.

huawei-ascend-g300 

Wejście smartfonów Huawei do oferty polskiego operatora powinna nieco spopularyzować tę markę w naszym kraju. Nie od dziś wiadomo, że chiński producent ma w swoim portfolio kilka wartych uwagi smartfonów za atrakcyjną kwotę.

Źródło: gsmonline


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x