play-logo-380

Dzisiaj na rynku można zakupić praktycznie każdy model smartfona, chociażby przez internet. Niestety, nie wszyscy mogą z takiej opcji skorzystać – na przykład Ci, którzy wybierają telefon przy przedłużaniu umowy u operatora. Jedynym ratunkiem jest wtedy szeroka gama urządzeń dostępnych w ofercie.

Dnia 24 lipca tego roku odbędzie się wspólna prezentacja operatora Play oraz chińskiego koncernu Huawei. Na niej właśnie zostaną zaprezentowane nowe urządzenia zza Wielkiego Muru, które trafią do oferty polskiego operatora. Jednym z ciekawszych smartfonów, jakie pojawić się mają w Play, jest Huawei Ascend G300 – urządzenie z 4-calowym ekranem o rozdzielczości WVGA, procesorem o taktowaniu 1 GHz i Androidem Ice Cream Sandwich.

huawei-ascend-g300 

Wejście smartfonów Huawei do oferty polskiego operatora powinna nieco spopularyzować tę markę w naszym kraju. Nie od dziś wiadomo, że chiński producent ma w swoim portfolio kilka wartych uwagi smartfonów za atrakcyjną kwotę.

Źródło: gsmonline

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.