Wczoraj do sieci trafiły kolejne informacje dotyczące dość oczekiwanego następcy Galaxy Note. Z serwisu GLBenchmark wyciekły wyniki z urządzenia identyfikującego się jako Samsung GT-N7100. Są one dużo lepsze od tych jakimi może pochwalić się Galaxy Note oraz nieznacznie lepsze od tych uzyskanych przez Samsunga Galaxy SIII, W związku z tym można sądzić, że urządzenie będzie posiadało czterordzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,6 GHz.

Wcześniejsze doniesienia sugerowały, ze Galaxy Note 2 będzie posiadał aparat z matrycą o rozdzielczości 12 lub 13 megapikseli, teraz zaś mówi się o kamerze z 8 megapikselami. Ponadto smartfon ma posiadać 5,5 calowy wyświetlacz wykonany w technologii UBP (Unbreakable Plane), dzięki której ma być niemożliwy do stłuczenia, bardzo cienki i elastyczny. Model, którego dane wyciekły do sieci działał pod kontrolą Ice Cream Sandwich, ale prawdopodobnie smartfon zadebiutuje już z Jelly Bean na pokładzie.

Prawdopodobna premiera będzie miała miejsce na targach IFA 2012, zaś zagraniczne media twierdzą, ze konferencja prasowa Samsunga będzie miała miejsce 30 sierpnia br.

Źródło: Slashgear

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.