Daty premier poszczególnych modeli Xperii Z5 w Polsce! Ceny po raz kolejny potwierdzone!

Newsy

sony xperia z5 oficjalnie official compact premium

 
Po raz kolejny zostały potwierdzone ceny trzech modeli Xperii Z5, a dodatkowo dowiedzieliśmy się w jakich terminach rozpoczną się dostawy poszczególnych smartfonów. Podsumujmy dostępne informacje z oficjalnego sklepu Sony:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
  • Sony Xperia Z5 Compact – cena – 2599 zł, dostępne kolory: „white”, „coral”, „yellow”, black”, przewidywany termin rozpoczęcia dostaw – 25 września.
  • Sony Xperia Z5 – cena – 2999 zł, dostępne kolory: „black”, „green”, „white”, „gold”, przewidywany termin rozpoczęcia dostaw – 2 października.
  • Sony Xperia Z5 dual – wersja na dwie karty sim pojawiła się na stronie internetowej, jednak nie można składać jeszcze zamówień.
  • Sony Xperia Z5 Premium – cena – 3999 zł, dostępne kolory: „gold”, „black”, „chrome”, przewidywany termin rozpoczęcia dostaw – 6 listopada.

Za złożenie przedpremierowego zamówienia firma zapewnia nam gratis….darmową dostawę. Nie jest to chyba zbyt zachęcający bonus. Warto przypomnieć, że brytyjski oddział Sony uciął ceny jeszcze przed premierą. Wątpliwe jednak aby to samo stało się w Polsce.
 
źródło: własne, Sony


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x