Sony Xperia GX – dostępna już niedługo

Cezary Zapała Newsy 2012-07-21

 

Sony planuje wdrożenie międzynarodowej wersji modelu Xperia GX, który ma w najbliższym czasie zadebiutować na rynku. Smartfon trafił do Feredalnej Komisji Łączności, tak więc jest to już ostatni etap przed jego premierą.

Sony LT29i (bo taką nazwę kodową przyjął ten model) ma posiadać ekran o przekątnej 4.6 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Ponadto pod obudową ma się skrywać dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1.5 GHz, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSDHC. W urządzeniu ma nie zabraknąć również akumulatora o pojemności 1700 mAh, dwóch kamer (pierwsza z matrycą o rozdzielczości 13 megapikseli z Exmor R i funkcją wykonywania zdjęć panoramicznych 3D i druga o matrycy 1.3 megapiksela). Smartfon ma wspierać NFC, port MHL ora DLNA. Sony Xperia GX ma działać pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich.

Cena na razie nie została podana.

Źródło: xperiablog


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x