yarvik_logo_black

Wiemy wszyscy, jak ważną kwestią jest posiadanie na swoim urządzeniu najnowszej wersji systemu Google, zawierającej usprawnienia i poprawki. Wie o tym także firma Yarvik, która po raz kolejny zaktualizowała oprogramowanie dla swoich urządzeń.

Na początku kwietnia producent wypuścił dla swoich tabletów Androida 4.0.3. tym razem ROMy oparte są o wersję AOSP 4.0.4. Najnowszy soft otrzymają:

-TAB640 GoTab Xerios

-TAB461 GoTab Xerios

-TAB464 GoTab Xerios

-TAB467 GoTab Zetta

-TAB468 GoTab Zetta

yarvik_gotab_xerios_10_tab460_ 

Nie wiadomo wciąż, czy inne tablety producenta otrzymają Androida 4.0.4.

źródło: yarvik

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.