Jelly Bean dla Galaxy SIII już niedługo, dla Galaxy SII trwają testy

1 minuta czytania
Komentarze

Jak informują dziennikarze z portalu SamMobile, Samsung testuje Androida 4.1 zarówno dla Galaxy SII jak i Galaxy SIII przy czym dla najnowszego przedstawiciela tej serii Jelly Bean podobno jest już prawie gotowy. Niestety żadna konkretna data nie została podana i możemy się tylko domyślać, że aktualizacja będzie miała miejsce na przełomie sierpnia i września.

Zapewne część użytkowników Galaxy SII ucieszy się natomiast z wiadomości, że pierwsze testy Androida 4.1 przeprowadzane przez specjalistów koreańskiego koncernu zostały zakończone z wynikiem pozytywnym. Niestety nadal do końca nie jest pewne czy Samsung zdecyduje się na aktualizację, ponieważ żadne konkretne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, ale jeżeli w trakcie testów nie wystąpią błędy to posiadacze tego smartfona już niedługo powinni cieszyć się również nowym systemem.

Koncern niestety nie opublikował żadnej informacji na temat pozostałych urządzeń. Informator z Samsunga powiedział, że aktualizacja powinna trafić do wszystkich high-endów.

Źródło: SamMobile

Motyw