Jak informują dziennikarze z portalu SamMobile, Samsung testuje Androida 4.1 zarówno dla Galaxy SII jak i Galaxy SIII przy czym dla najnowszego przedstawiciela tej serii Jelly Bean podobno jest już prawie gotowy. Niestety żadna konkretna data nie została podana i możemy się tylko domyślać, że aktualizacja będzie miała miejsce na przełomie sierpnia i września.

Zapewne część użytkowników Galaxy SII ucieszy się natomiast z wiadomości, że pierwsze testy Androida 4.1 przeprowadzane przez specjalistów koreańskiego koncernu zostały zakończone z wynikiem pozytywnym. Niestety nadal do końca nie jest pewne czy Samsung zdecyduje się na aktualizację, ponieważ żadne konkretne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, ale jeżeli w trakcie testów nie wystąpią błędy to posiadacze tego smartfona już niedługo powinni cieszyć się również nowym systemem.

Koncern niestety nie opublikował żadnej informacji na temat pozostałych urządzeń. Informator z Samsunga powiedział, że aktualizacja powinna trafić do wszystkich high-endów.

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.