Samsung z okazji Igrzysk Olimipijskich postanowił uruchomić ciekawą promocję dla użytkowników pobierających aplikacje za pomocą sklepu Samsung Apps. Od 17 lipca do 13 sierpnia wszystkie osoby, które ściągną pięć aplikacji olimpijskich z kategorii „Londyn 2012” mogą wygrać kupon opiewający na sumę 19,68 zł do wykorzystania na zakupy w Samsung Apps. Wygrywają wszystkie osoby, które spełnią wymagania konkursu. Oczywiście pobierane aplikacje muszą być różne (nie można ściągnąć pięć razy tego samego programu).

Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi 4 września, kupon na aplikacje zostanie wysłany 7 września i będzie możliwy do wykorzystania do 3 października br. Po więcej informacji zapraszam na stronę: http://www.samsungapps.com/pl_PL/html/london2012_event.html

Źródło: SamsungApps

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.