apple iphone 6s plus retina flash true tone

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Nowe iPhone’y już tak naprawdę są z nami. Jednak magia Apple sprawia to, że nie muszą się sami zbytnio reklamować – i tak cały świat dowie się o premierze nowych produktów za sprawą konkurencji, która – jak co roku – korzysta z sytuacji i pokazuje co tak naprawdę firma z nadgryzionym jabłuszkiem wprowadziła teoretycznie nowego.

 

To jest właśnie typowe dla Apple, a więc przedstawianie nowości, które od dłuższego czasu dostępne są na konkurencyjnych platformach, w tym na Androidzie. Jednak kto by się spodziewał, że nawet taka chińska firma jak Oppo zaangażuje się w taką formę promocyjną. Mimo wszystko, Chińczycy stają się coraz bardziej popularni, a to dobrze, ale zobaczcie, jaki tym razem prztyczek w nos dostało Apple:

 

oppo iphone apple 6s plus r7

 

Doświetlanie zdjęć selfie poprzez odpowiedni kolor wyświetlany przez ekran. Producent iPhone’ów chwalił na konferencji to rozwiązanie, które teoretycznie potrafi dostosować barwę wyświtlacza do otoczenia i samej twarzy. No cóż, Oppo wprost przyznaje, że to samo dostępne jest w takich modelach jak rodzina R7 czy też Mirror 5. Oczywiście te smartfony zostały zaprezentowane na długo przed 6s i 6s Plus.

 

Jednak, jak ja pierwszy raz usłyszałem o tej funkcji w iPhone’ach to pierwsze, co mi przyszło do głowy to Snapchat, który – niemalże – od początku swojego istnienia oferował tę samą funkcję. Mimo wszystko, faktycznie selfie są dla Was tak ważne i potrzebujecie doświetlać swoją twarz?

 

 

źródło: Twitter
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.