Miłośnicy zwierząt – ten smartfon za 120 $ nie jest dla Was!

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
UHANS

 
UHANS może być stosunkowo nieznanym producentem smartfonów z Chin. Firma ta wydała model U100, który wyposażony jest w 4,7-calowy ekran 2,5 D, o rozdzielczości 1280 x 720. Telefon napędzany jest przez procesor MediaTek MTK6735, 2 GB RAM oraz posiada 16 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu urządzenia znajdzie się aparat 13 MP z lampą błyskową, z przodu z kolei aparat 5 MP. Wszystko działa pod systemem Andorid Lollipop. U100 obsługuje LTE FDD / 4G / 3G / GPS / WiFi i Bluetooth.
 
Uhans
 
Nic nie byłoby oryginalnego w smartfonie gdyby nie jego budowa. Produkt zrobiony jest z Aluminium (seria 5000), które wykorzystywane jest głównie w lotnictwie! Oferuje zatem trwałość i odporność na uderzenia. Ponadto tył telefonu jest wykonany z prawdziwej skóry, która konserwowana jest w taki sposób aby pozostała w dobrym stanie przez długi czas. Jest ona również odporna na zadrapania i upadki.
 
Jeżeli zamierzacie kupić to urządzenie, to można to zrobić na GeekBuying. Pytanie jednak brzmi czy kupilibyście taki telefon i czy jesteście wrażliwi na cierpienia zwierząt?
 
źródło: gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy