Skiny dla Galaxy Note 5 pozwolą uniknąć uszkodzeń obudowy

Adrian Smorąg Adrian Smorąg Newsy
n5-skin-

Użytkownicy ostatnich smartfonów Samsunga, w tym Note’a 5 narzekają coraz częściej na niską trwałość obudowy: dość łatwo jest ją zarysować, ale także rzucają się w oczy odciski palców. Część użytkowników ignoruje te problemy, inni kupują pokrowce by chronić swoje urządzenia. Zwykle jednak narzekają wtedy na grubość, jak i wygląd takiego „zestawu”. Choć sytuacja wydawała się bez wyjścia to na rynku pojawiły się ciekawe skiny dla Note5 od firmy dbrand – znanego na całym świecie producenta skinów do wszelakiego sprzętu elektronicznego: inteligentnych zegarków, padów do gier i wreszcie smartfonów.

W ofercie pojawiło się właśnie 18 skinów. Możemy także dowolnie spersonalizować sobie taki skin i stworzyć unikalne połączenie materiałów, kolorów – do naszej  dyspozycji udostępniono proste narzędzie, dzięki któremu dobierzemy wzór  poszczególnych elementów: panelu przedniego, tylnego i wreszcie wystającego elementu skrywającego aparat:

note5-skins

Skiny można w łatwy sposób w każdej chwili zdjąć i zastąpić innym. Może być to bez wątpienia ciekawy sposób na walkę z zarysowaniami, odciskami palców… ale i nudnym wzornictwem ostatnich smartfonów tego koreańskiego producenta.

Koszt zakupu w dbrand to 10 dolarów na tył (wraz z osłoną okolic aparatu) i 8 dolarów na przód (bez względu na to czy chcemy też osłonę przycisku, czy nie). Możemy też dobrać inny motyw na osłonę aparatu za 1 dolar. Możemy wybrać osłonę wybranych elementów lub wszystkich trzech.

Choć nie lubię wszelakich pokrowców, skinów itp. rozwiązań dla smartfonów to zaproponowane przez dbrand skiny nadały przykładowemu note’owi 5 ciekawy wygląd. Podobne rozwiązania są też dostępne dla smartfonów innych firm.

Co sądzicie o takich skinach dla note 5 i innych smartfonów?

Źródło: własne

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy