ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
htc one m8 powrot klasycznego telefonu

Samsung Galaxy S7 zaskoczy nas nie tylko większym ekranem, ale też dwoma aparatami?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one m8 aparat podwojny

Czym charakteryzował się HTC One M8? Oczywiście metalową obudową i połączeniem tego, co najlepsze z poprzednika. Jednak miał też inną charakterystyczną cechę w postaci podwójnego modułu aparatu. Oczywiście to nie był pierwszy tego typu smartfon, ale z pewnością jeden z najciekawszych. Tylko co to ma wspólnego z tytułowym Samsungiem?

Koreańczycy już pełną parą pracują nad następcą Galaxy S6 i wiemy, że urządzenie ukrywające się pod nazwą „Lucky” może nas zaskoczyć dwoma wersjami różniącymi się wielkością wyświetlacza. To lekkie nieporozumienie, a dodatkowo mieszanie w koreańskich seriach, ale być może Samsung będzie potrafił to dobrze rozwiązać. Niemniej jednak, nie bez powodu pojawił się taki, a nie inny pierwszy akapit – okazuje się, że Galaxy S7 może w końcu skorzystać z rozwiązań, nad którymi Koreańczycy pracują od bardzo dawna. Już kilka lat temu pojawiały się raporty mówiące, że Samsung oraz Apple chcą tworzyć smartfony wyposażone w podwójne moduły aparatów. Razem z modelem „Lucky” te wszystkie plotki w końcu mogą zostać urzeczywistnione.

Aparaty w dzisiejszych smartfonach, szczególnie w Galaxy S6 i chociażby LG G4 stoją na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Oczywiście wciąż może być lepiej, ale czy to nad tym powinni producenci się skupiać?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy