naprawy smartfonów Samsunga online

Polacy coraz częściej zlecają naprawy smartfonów Samsunga online

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Użytkownicy smartfonów Samsunga chętnie zlecają naprawy smartfonów online. Najczęściej decydują się na to posiadacze flagowych telefonów Galaxy. Spośród wszystkich zleconych napraw zdecydowanie przeważa jeden typ zlecenia.

Naprawy smartfonów Samsunga online — co i w jakich telefonach naprawiamy?

fot. Samsung

Zlecenie naprawy smartfona lub tabletu Samsunga bez wychodzenia z domu jest możliwe dzięki usłudze Serwis 2.0. Informowaliśmy o niej w maju ubiegłego roku. W skrócie klient wybiera sposób wysyłki sprzętu oraz opłaca usługę. Po dokonanej naprawie kurier przywiezie nam urządzenie. Pół roku po wprowadzeniu usługi obserwujemy duże zainteresowanie wśród użytkowników naszych smatfonów. Chętnych do skorzystania z takiej formy zlecenia naprawy przybywa z każdym miesiącem. Cieszymy się, że nasi klienci docenili wygodę i bezpieczeństwo zdalnego zlecania naprawy mówi Jarosław Orski, dyrektor działu Customer Care w Samsung Electronics Polska.

Usługa zlecenia naprawy online szczególnie zyskuje na popularności w małych i średnich miastach. 65% zdalnych zleceń naprawy pochodziło z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Naprawiony smartfon przeważnie wracał do właściciela po 2 dniach naprawy w serwisie.

Najczęściej na naprawę decydują się użytkownicy flagowców Galaxy — to aż 78% wszystkich zleceń napraw smartfonów. Spośród flagowych smartfonów Galaxy, których naprawa jest zlecana online, 70% stanowią modele z serii Galaxy S, a 30% telefony Galaxy Note. Czego dotyczą naprawy zlecane przez internet? Tu odpowiedź również jest jednoznaczna. Aż w 85% wszystkich zleceń chodzi o naprawę lub wymianę wyświetlacza.

Czytaj także: Kto by się spodziewał? Samsung musi wstrzymać zamówienia, bo popularność przerosła wszelkie oczekiwania

Na stronie Samsunga dostępny jest konfigurator z cennikiem usług naprawy w poszczególnych modelach. Jeżeli nasz smartfon jest jeszcze na gwarancji, ale chcemy zlecić płatną naprawę, to skorzystanie z usługi serwisowej Samsunga ma tę zaletę, że nie utracimy gwarancji. Naprawa jest wykonywana w Autoryzowanym Centrum Serwisowym przez certyfikowanych techników, którzy korzystają z oryginalnych części.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy