shiru-shogun-1

Konkurencja na tabletowym rynku z pewnością działa tylko i wyłącznie na korzyść potencjalnych użytkowników – w końcu mają oni do wyboru szeroką gamę sprzętu i różne kategorie cenowe. Mocną pozycję powinien w statystykach zająć tablet Shiru Shogun.

Specyfikacja urządzenia jak na tablet o cenie oscylującej w granicach 900 zł jest całkiem niezła i prezentuje się następująco:

-ekran 10,1 cala w technologii IPS o rozdzielczości WXGA

-dwurdzeniowy procesor Rockchip 3060 Cortex A9 1,5 GHz

-1 GB RAM

-16 lub 32 GB ROM

-dwie kamerki o rozdzielczości 2 Mpx

-WiFi 802.11 b/g/n

-port microUSB, miniHDMI oraz jack 3,5 mm

-bateria 7200 mAh

-slot microSDHC

-Android 4.0.3

shiru-shogun-2 

Jak widzimy, dobry procesor i mocna bateria to na pewno atuty tego urządzenia. Na uwagę zasługuje też wysokiej jakości wyświetlacz.

Za wersję 16 GB zapłacić przyjdzie nam 899 zł, zaś za wersję 32 GB aż 949 zł. Jak myślicie – warto?

Źródło: xkom

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.