HTC-Desire-HD_FrontBackLeft

Wygląda na to, że telenowela pod tytułem „Czy Desire HD otrzyma Lodową Kanapkę?” jeszcze się nie zakończyła. Z początku miała być pewna aktualizacja, następnie okazało się że jej nie będzie. Potem HTC poinformowało, że Desire HD jednak otrzyma Androida 4.0. Dziś tej pewności już nie ma.

Tajwańska firma jest na etapie testowania systemu na Desire HD. Jak napisano w oficjalnym oświadczeniu, „Firma HTC chce dać użytkownikom swoich urządzeń jak najwyższą jakość działania, zatem obecnie trwają testy czy Desire HD może działać komfortowo w oparciu o Androida 4.0. Więcej informacji przekazanych zostanie po testach.”.

Jak widzimy, sytuacja jest nadal niepewna. Pozostaje pewien niesmak, jako że na Androidzie 4.0 działa chociażby słabszy od Desire HD sprzętowo Desire C. Wszystko rozstrzygnie się zapewne w ciągu najbliższych dni.

Źródło: androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.