Samsung Galaxy Tab S8 1

Kto by się spodziewał? Samsung musi wstrzymać zamówienia, bo popularność przerosła wszelkie oczekiwania

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

W tym tygodniu oficjalnie poznaliśmy dwie flagowe serie urządzeń od Samsunga. Pierwsza i najgłośniejsza to oczywiście rodzina smartfonów Galaxy S22. Druga, teoretycznie nieco dalej osadzona to Galaxy Tab S8. I właśnie tylko teoretycznie, bo jak się okazuje, Koreańczycy muszą mierzyć się ze zbyt dużym zainteresowaniem. Co za tym idzie, firma zmuszona jest wstrzymać przedsprzedaż, aby sprostać aktualnym zamówieniom. W ten sposób jeszcze raz potwierdza się teza, że tablety nie umarły i na nowo zaczyna się szał na nie.

Samsung Galaxy Tab S8 jest tak popularny, że firma musiała wstrzymać przedsprzedaż

Samsung Galaxy Tab S8

Dotychczas na rynku tabletów dominował Apple, a później było długo, długo nic. Samsung zdecydowanie wyróżniał się na rynku Androida, ale dopiero od niedawna widać, że Koreańczycy przypuścili atak na ten sektor rynku mobilnego. Seria Galaxy Tab S8 stawia swoje cele jeszcze wyżej, czego najlepszym przykładem jest właśnie Galaxy Tab S8 Ultra. Ogromny wyświetlacz i najlepsze podzespoły to niecodzienne połączenie w tabletach.

To wszystko docenili klienci, co sprawiło, że w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia przedsprzedaży w USA, firma ze względu na ogromny popyt wstrzymała przedsprzedaż na Galaxy Tab S8 i Galaxy Tab S8 Ultra. Wciąż dostępny jest Galaxy Tab S8+, ale firma też uspokaja i zaznacza, że pracuje nad tym, aby przywrócić pozostałe modele do oferty i sprostać zapotrzebowaniu konsumentów. W ten sposób widać pewną zależność, czyli jeśli kupujemy tablety, to podstawowe modele lub te najlepiej wyposażone.

Zobacz też: Microsoft obiecuje wydawać gry Activison Blizzard na PlayStatioin i Switcha.

Czy taki trend utrzyma się jeszcze przez długi czas? Zapewne tak, gdyż praca zdalna, lekcje online i ogólnie zmieniony tryb życia przez ostatnie dwa lata zachęca do korzystania z tabletów. Są one wygodniejsze i prostsze w obsłudze w porównaniu do laptopów. Do tego dzisiaj nie ma już problemu z wydajnością i innych, prozaicznych ograniczeń sprzed lat. W takim razie, czy Wy już zdecydowaliście się na zakup nowego tabletu?

Źródło: XDA Developers

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy