Fortnite x Uncharted – kolejna współpraca Epic Games!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Twórcy gry Fortnite nie przestają zaskakiwać! Po ostatnich kolaboracjach z zespołem muzycznym Silk Sonic oraz uniwersum Gwiezdnych Wojen przyszła pora na Uncharted! Do gry trafiły skiny oraz inne przedmioty inspirowane postaciami z głośnej serii.

Fortnite rozpoczął ciekawą i niecodzienną współpracę

Fortnite x Uncharted

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że kolaboracja została przedstawiona w inny niż zawsze sposób. Epic Games na przestrzeni lat przyzwyczaiło nas do tego, że lubi tworzyć liczne łamigłówki i zagadki. Teraz twórcy Fortnite zdecydowali się stworzyć specjalną stronę internetową. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że do jej aktywacji potrzebowaliśmy 14-znakowego hasła. Fani gry szybko odgadli, jaki ciąg pozwoli im odkryć zawartość strony. Była to łacińska sentencja sic parvis magna, która w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza: wielkość od skromnych początków. Powyższej frazy jako motto herbowego używał sir Francisa Drake.

Zobacz też: Sony chwali się liczbami Horizon Zero Dawn przed premierą Forbidden West

Wracając już do tematu samej strony – po jej aktywacji ukazuje nam się półminutowy zwiastun. Mimo krótkiego czasu trwania trailer jest wypełniony wieloma ciekawymi informacjami. Ta najważniejsza sprowadza się oczywiście do skinów postaci Nathana Drake’a i Chloe Frazer. Do sklepu w grze trafią dwie rożne opcje wizualne powyższych bohaterów. Pierwsza odnosi się do serii gier i prezentuje postacie wizualnie przypominające te, które pojawiły się w tytułach od Sony Interactive Entertainment. Druga natomiast wprowadza do Fortnite Toma Hollanda oraz Sophie Ali, czyli odtwórców powyższych bohaterów w filmowej wersji gry. Uncharted trafi do kin już w najbliższy piątek, czyli 18 lutego.

Poza czterema skinami do gry trafią również liczne przedmioty kojarzone ze światem Uncharted. Na trailerze mogliśmy zobaczyć na przykład specjalną lotnie, która wyglądem przypomina hydroplan. Zgodnie z tym, co mogliśmy zobaczyć w zwiastunie aktualizacja do Fortnite pojawi się w okolicach 18 lutego. Jest to jedna z kolejnych wielkich współprac Epic Games z twórcami popularnych uniwersów.

Źródło: YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy