XCOM 2 z darmowym weekendem i ogromną promocją

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Platforma dystrybucji gier Steam zaoferowała swoim użytkownikom bardzo ciekawą promocję. Gra od 2K Games — XCOM 2 znalazła się w darmowym weekendzie, ale również możemy ją kupić na stałe za bardzo małe pieniądze!

Zagraj za darmo lub kup za grosze! XCOM 2 na genialnej promocji

XCOM 2

Rozpoczynający się weekend może być naprawdę dobrym czasem dla graczy korzystających z platformy Steam. Gra XCOM 2 jest teraz darmowa do pobrania przez najbliższe dwa dni. Po upływie weekendu promocja zakończy się, a gracze będą mogli wtedy wykupić tytuł na stałe. Jednak wraz z darmowym weekendem rozpoczęła się także inna oferta. Mianowicie drugą część XCOM można wykupić na zawsze za jedyne 12,89zł. Jest to obcięcie standardowej ceny gry (214,90zł) aż o 97%!

Zobacz też: Sony chwali się liczbami Horizon Zero Dawn przed premierą Forbidden West

Jeśli jesteście spragnieni większej ilości wrażeń możecie także kupić specjalne zestawy produkcji Firaxis Games. Na promocję trafiły poniższe pakiety:

XCOM 2 Collection (przecena 524,70zł -> 29,38zł)
Podstawowa gra
Resistance Warrior Pack
Reinforcement Pack
War of the Chosen – Tactical Legacy Pack
War of the Chosen

XCOM: Ultimate Collection (przecena 855,10zł -> 77,96zł)
Enemy Unknown
Enemy Unknown – Slingshot Pack
Chimera Squad
Enemy Within
Podstawowa gra
War of the Chosen
War of the Chosen – Tactical Legacy Pack
Resistance Warrior Pack
Anarchy’s Children
Alien Hunters
Shen’s Last Gift

Druga część serii to tytuł dla każdego?

Tak ogromne przeceny to naprawdę dobra okazja dla wszystkich fanów strategicznych gier turowych. XCOM 2 w serwisie zajmującym się ocenianiem gier — metacritic uzyskał ocenę 88 punktów w skali 1-100. Ponadto w 2016 roku według rankingu portalu tytuł ten został wybrany ósmą najlepszą grą roku. W serwisie Steam produkcja 2K Games dostała ponad 63 tysiące pozytywnych recenzji. Dla osób niezaznajomionych z tytułem poniżej znajdziecie oficjalny opis gry pochodzący z platformy Steam.

XCOM 2 to kontynuacja XCOM: Enemy Unknown, wielokrotnie nagradzanej strategicznej gry roku 2012.

Ziemia zmieniła się. Minęło dwadzieścia lat od chwili, gdy światowi przywódcy zakończyli wojnę z obcymi, podpisując akt bezwarunkowej kapitulacji. XCOM, ostatnia linia obrony naszej planety, został zdziesiątkowany i rozbity. Teraz, w XCOM 2, Ziemią władają obcy. Budują lśniące miasta, w których proponują ludzkości świetlaną przyszłość, ale pod tym płaszczykiem kryją się ich straszliwe plany, a każdy, kto sprzeciwia się nowemu porządkowi, zostaje bezlitośnie zlikwidowany.

Źródło: Steam

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy