Sonic 2: Szybki jak błyskawica — nowy zwiastun

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Dziś w sieci pojawił się nowy trailer filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica. Kontynuacja produkcji z 2020 roku zapowiada się naprawdę świetnie! W związku z tym kampania promocyjna filmu trwa w najlepsze.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica przebije pierwszą część?

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Paramount Pictures na swoim kanale YouTube udostępniło nowe wideo promocyjne filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica. Czujni fani zarówno słynnego jeża jak i sportu na pewno odnotowali odniesienie do futbolu amerykańskiego. Zwiastun zatytułowany jest „Big Game Spot”, a na początku widzimy w nim głównych bohaterów pojawiających się na boisku futbolowym. Jest to oczywiście „mrugnięcie okiem” do niedzielnego finału rozgrywek NFL, czyli Super Bowl. W meczu tym obejrzymy pojedynek Los Angeles Rams z Cincinnati Bengals.

Wracając jednak do samego zwiastuna, warto zaznaczyć, że światowa premiera filmu odbędzie się już 8 kwietnia. W amerykańskiej wersji językowej w główną rolę wciela się ponownie Ben Schwartz. Ponadto produkcja Jeffa Fowlera zatrudnia takich aktorów jak Jim Carrey (Dr. Ivo Robotnik), Idris Elba (Knuckles), Colleen O’Shaughnessey (Tails) oraz James Marsden (Tom Wachowski).

Zobacz też: X-Men ’97 – producenci zabrali głos! Najnowsze informacje o serialu

Pierwsza część filmu została przyjęta przez fanów dosyć przeciętnie. Użytkownicy serwisu IMDb ocenili Sonica na 6,5/10 (114 tysięcy głosów). Polacy oceniający film z 2020 roku w serwisie Filmweb dali mu natomiast średnią oceną 6,3/10 (18 tysięcy głosów). Sonic: Szybki jak błyskawica mimo dosyć średnich notowań odniósł ogromny sukces marketingowy. Box office filmu wyniósł 148 974 665 dolarów w samych Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę wszystkie kraje, w których był grany film, kwota ta zwiększa się 319 715 683 dolarów. Liczby te przełożyły się na zyskanie miana najbardziej kasowej adaptacji gry w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się na stworzenie kontynuacji.

Źródło: YouTube/Filmweb

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy