android_bootloader

 

 

Testujący wersje deweloperskie Androida 6.0 zauważyli w pierwszych wersjach roboczych czarny motyw – spotkało się to z ciepłym przyjęciem przez krytyków jasnych interfejsów. W kolejnym wydaniu testowym motyw ten niespodziewanie jednak zniknął. Poznaliśmy właśnie oficjalną odpowiedź zespołu deweloperskiego Androida Marshmallow odnośnie tej kwestii… i niestety nie mamy dobrych wieści.

 

android-m-dark

 

Jeden z testerów za pośrednictwem narzędzia zgłaszania sugestii i błędów zwrócił się z zapytaniem o możliwość przywrócenia czarnego motywu do finalnej wersji systemu.

 

 

„Przywróćcie czarny motyw w Androdzie M w centrum powiadomień, paskach tytułowych, liście aplikacji.”

Wpis został już oznaczony jako odczytany z komentarzem jednego z pracowników zespołu:

 

 

„Dziękujemy za sugestię. Nasz zespół zapoznał się z tą propozycją. Nie znajdzie się ona w finalnej wersji systemu Marshmallow. Być może jednak kiedyś zostanie wzięta pod uwagę w przyszłych wydaniach.”

 

 

Google od kilku lat uparcie forsuje jasne motywy w kolejnych wydaniach systemu Android, pomimo  tego, że jest spore grono zwolenników ciemnej kolorystyki. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy sprzętu z Androidem zauważą oczekiwania swoich klientów i zaoferują czarny motyw w menu systemu.

 

Chcielibyście , żeby czarny motyw był domyślnym w Androidzie?

 

Źródło:androidauthority.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg